• Podczas Drogi do Prawdy doświadczyłem cudownych uczuć.  Przed rekolekcjami wydawało mi się, że jestem osobą wierzącą, chociaż nie praktykowałem wiary w Kościele. W czasie rekolekcji doświadczyłem czegoś niesamowitego, uwierzyłem w Boga, poczułem jego moc. Jestem bardzo wzruszony, czuję, że staje się nowym człowiekiem.

XY


  • Podczas Drogi do Prawdy poczułam niesamowitą obecność Boga. W każdej chwili, kiedy trwały rekolekcje stawałem się coraz bardziej tego świadoma. Sądzę, że po tych rekolekcjach moje życie nabierze jeszcze większego sensu, bo teraz już wiem, że Bóg po mimo wszystko mnie kocha i prowadzi mnie na ścieżkach życia. Pogłębiłam swoją wiarę i jestem pełna energii i radości. Uważam, że ten piękny czas wykorzystałam dobrze i z całego serca polecam wszystkim Drogę do Prawdy.

Ola


  • Przed spowiedzią czułam się źle, ciągle łzy napływały mi do oczu, ogarniał mnie strach. W momencie spowiedzi to uczucie się nasiliło, zaczęłam płakać sama nie wiedząc dlaczego . Podczas spowiedzi usłyszałam od księdza cudowne rzeczy. To dodało mi odwagi, żeby tę spowiedź przeżyć szczerze. Po tym, jak się wyspowiadałam ogarnął mnie płacz a następnie nieziemska radość. To nie była zwykła spowiedź, to była cudowna rozmowa. Innym wspaniałym wydarzeniem była modlitwa o zesłanie Ducha Świętego, podczas gdy kapłan odmawiał nade mną modlitwę nogi mi się ugięły i ogarnęła mnie Boża radość, do tego stopnia, że miałam potrzebę śmiania się i ciągle się uśmiechałam. Ten kurs daje dużo do myślenia, zapraszam wszystkich, żeby tu przyjechali.

Natalia


  • Przyjechałam tutaj z negatywnym nastawieniem. Na początku nie cieszyłam się z przyjazdu. Jednak już pierwszego wieczoru zmieniłam zdanie. Podejmowane rozmowy na różne tematy powoli mnie otwierały. Z każdym kolejnym spotkaniem w małych grupkach czułam się coraz pewniej. Dzięki tym rekolekcjom czuję, że naprawdę zbliżyłam się do Boga, pogłębiłam swoją wiarę i poznałam wielu ciekawych ludzi. Wspólna modlitwa i śpiewy były wspaniałe. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy pomogli nam doświadczyć miłości Boga

Justyna


  • Gdy przyjechałam na Drogę do Prawdy to nie byłam pewna czy chcę tu być. Teraz już wiem, że przyjazd tutaj to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Mam 15 lat i po raz pierwszy w życiu szczerze się wyspowiadałam. To jest wspaniałe uczucie i życzę tego każdemu. Pogłębiłam tutaj moją przyjaźń z Bogiem, co sprawiło, że moje życie nabrało sensu. Jestem szczęśliwa i polecam każdemu przeżycie kursu, którym jest Droga do Prawdy.

D.


  • Podczas Drogi do Prawdy odzyskałam czyste sumienie. Mam 15 lat i po raz pierwszy w  życiu  wyspowiadałam się szczerze ze wszystkiego. Przyjeżdzając tutaj czułam w sercu obojętność i smutek. W  trakcie drugiego dnia coś we mnie pękło. W moich oczach pojawiły się łzy. Pierwszy raz otworzyłam się tak szczerze. Teraz już wiem, że Jezus jest moim Panem, Zbawicielem a jednocześnie Przyjacielem. Naprawdę odczułam obecność Ducha Świętego w moim ciele, a zewnętrznie wyrażały ją łzy. W 100 % polecam Drogę do Prawdy wszystkim, którzy szukają sensu życia.

Eryka


  • Rekolekcje Droga do Prawdy zmieniły moje życie. Zrozumiałem sens życia i wiary. Odnalazłem właściwą Drogę do Boga i zrozumiałem, że Jezus jest moim Panem, Królem i Przyjacielem. Powierzyłem Mu swoje życie i swoje decyzje.

XY


  • Moje myślenie po Drodze do Prawdy zmieniło się radyklanie. Zacznę od tego, że nie przyjechałem tutaj z własnej woli. Był to wyjazd osób przystępujących do bierzmowania z mojej parafii. Pierwszego dnia byłam dość nieśmiała i znudzona tym całym gadaniem i zachwalaniem. Szczerze mówiąc nawet zbytnio nie słuchałam tego co inni mówią. Dopiero gdy pierwszego dnia poszliśmy do kaplicy to coś we mnie pękło. Jednak to drugi dzień był dniem mojej bezwarunkowej przemiany duchowej. Dokonało się to dzięki świadectwu osób, wspaniała atmosfera a przede wszystkim szczera spowiedź. Mam 15 lat i to była moja pierwsza tak szczera i niezwykła spowiedź, podczas której rozmawiałam z księdzem tak jak się rozmawia z przyjacielem. Już od długiego czasu zabierałam się do takiego czynu ale zawsze brakowało mi odwagi. Tego dnia pierwszy raz w życiu rozpłakałam się z powodu daru wiary. Moje dotychczasowe grzeszne życie zmierza w zupełnie inną stronę. Mam nadzieję, że Bóg będzie wiedział co zrobić dalej z moim życiem. Kończąc chce bardzo podziękować wszystkim: organizatorom, księżom, uczestnikom za wspaniałe 3 dni, które w radykalny sposób zmieniły moje spojrzenie na Boga i na świat, który dla mnie stworzył. Dziękuję

Paula